Chcete se zlepšovat i přes léto? Bílí Tygři Liberec pořádají v rámci rozvoje Libereckého kraje kempy pro mládež

Liberec – Bílí Tygři Liberec o letních prázdninách již tradičně pořádají kempy pro mladé hokejisty. Letos navíc zařazují novinku v podobě příměstského hokejového kempu pro mladší ročníky 2013-2016. Rezervace jsou v plném proudu!

Kempy představují skvělou možnost, jak si nejen zlepšit hokejové dovednosti, ale zároveň se ještě více rozhýbat po době omezené pandemií koronaviru.

Pro ročníky 2008-2012 jsou tu BTL Development Days, které se odehrají ve čtyřech samostatných jednodenních blocích. Každý den bude specializovaný na jednu konkrétní dovednost, na speciální program se jako obvykle mohou těšit i gólmani. V letošním formátu se kemp uskuteční bez ubytování, strava a pitný režim nicméně klubem zůstávají zajištěny.

Pod Ještědem také hledali cestu, jak s možností letního kempu vyhovět i mladším ročníkům, z jejichž strany klub dlouhodobě registruje zájem. Vznikl tedy Příměstský hokejový kemp pro ročníky 2013-2016. Na výběr je ze dvou pětidenních turnusů v první polovině srpna. Kluky a holky budou čekat minimálně tři dny na ledě, ale také pestré sportovní vyžití v areálu Sport Parku Liberec. Příměstský hokejový kemp je určený také pro gólmany, kteří budou rovněž mít speciální program.

Pro více info o obou kempech navštivte sekci Kempy na stránkách mladez.hcbilitygri.cz.